B2B obchod generuje poptávky

Porozumějte svým zákazníkům

Marketing Partners

nové obchodní kanály, oslovování potenciálních zákazníků

B2B obchod a marketing

 

Obchodní oddělení je srdcem každé úspěšné firmy. Je to tým lidí, který se stará o zákazníky, vytváří nové obchodní příležitosti a pomáhá růstu tržeb. Bez dobrého obchodního oddělení by firma mohla být odsouzena k neúspěchu. Tak to prostě je: bez prodejů není žádný zisk. Pomáháme firmám s obchodem, díky naším nástrojům jako je call centrum, emailing a další.

marketing partners

Oslovování zájemců

Oslovení e-mailem

Obchodní kanály

Telefonické oslovení

Obchodní strategie

Databáze kontaktů

Postaráme se o nové zakázky a nové zákazníky

Nástroje, které využíváme:

Vlastní call centrum pro firemní oslovování

Neztrácejte čas neefektivní komunikací. S naším call centrem budete mít možnost oslovit své firemní zákazníky rychle a cíleně. Disponujeme komplexní databází firem.

Emailing cílený na firemního zákazníka

Každý e-mail by měl mít účel. Naše cílené emailové kampaně vám pomohou oslovit firemní zákazníky přesně tam, kde potřebujete. Zvyšte efektivitu komunikace a sledujte růst vašeho obchodu.

Videa zaměřená na danou oblast podnikání

Víte, jak oslovit svou cílovou skupinu? S našimi videi zaměřenými na vaši oblast podnikání představíte své produkty a služby způsobem, který zaujme a zanechá dojem.

Cílená reklama a příspěvky na sociálních sítích

Sociální média jsou důležitým kanálem pro komunikaci s vašimi zákazníky. Naše reklamní kampaně a příspěvky zajistí, že budete viděni tam, kde je to nejvýhodnější.

Správa LinkedIn

LinkedIn je platformou pro profesionální růst. S naší službou správy LinkedIn si budete budovat silné profesionální vztahy a získáte důvěru firemního světa.

!

Spojte se s námi dnes a dejte svému podnikání nový směr!

S našimi službami můžete očekávat zvýšení efektivity, zlepšení komunikace a růst vašeho podnikání. Dejte nám vědět, jak vám můžeme pomoci. Vaše úspěchy jsou naší prioritou.

Marketing Partners

„Obsah je král, ale marketing je královna a řídí domácnost.“
Gary Vainerchuk

Stačí chvilka

Pojďme to spolu probrat

Řešení rozličných problémů, překonávání překážek, vymýšlení jak to udělat co nejlépe, je náš denní chléb. Napište nám, s čím potřebujete pomoci, a my to vymyslíme.

    „Marketing je výměna hodnot mezi firmou a zákazníkem.“

    Philip Kotler