Kvalitní lidé jsou největší hodnotou firmy

Spokojení zaměstnanci dělají spokojené zákazníky.

Spokojení zákazníci dělají spokojené akcionáře.

Marketing partners

Podpora HR, pomoc s náborem pracovníků

Nábor zaměstnanců

Kvalitní lidé jsou největší hodnotou firmy

„Máme málo uchazečů! Lidi nechodí na pohovory! Už zase skončil ve zkušebce!“ Slýcháme to dnes a denně. Nábor zaměstnanců je čím dál náročnější, a pravidla, která fungovala dříve, již dnes nefungují. Firmy se musí opravdu snažit, aby si pracovníky udržely.

Marketing Partners

Oslovení uchazečů na soc. sítích

Eventy pro zaměstnance

Pomoc s náborovou inzercí

Teambuilding aktivity

Podpora HR oddělení firmy

Školení Efektivních návyků a produktivity

Workshopy a vzdělávání

Šéfem se člověk nerodí, dobrým šéfem se musí stát. A je to dřina. Chce to na sobě neustále makat. Ať je Vám a Vašim lidem 20, 40 nebo 60 let, je nutné se neustále vzdělávat a doplňovat nové informace. Svět se stále mění a posouvá kupředu, a pokud chcete uspět, musíte i vy.

Marketing Partners

Efektivní návyky

Profesionální komunikace

Time management

Budování synergie

Coaching

Podpoříme vaše HR

Nástroje, které využíváme:

u

Nábor zaměstnanců: Najděte řešení pro budoucnost

„Je stále těžší najít vhodné zaměstnance!“ To je stížnost, kterou slýcháme od mnoha firem. Proces náboru se stává náročným a frustrujícím, kdy se zdá, že se neustále setkáváte s problémy. Ale nezoufejte, jsme tady, abychom vám pomohli získat kontrolu nad náborem zaměstnanců a posunout vaše podnikání vpřed.

Náš přístup: Moderní řešení pro moderní problémy

Využíváme sociální sítě, skupiny, LinkedIn. Oslovování potenciálních uchazečů, ale i firem, které by mohly hledat konkrétní inzerované pracovníky.

Tvorba příspěvků - fotografie i videa

Vše pod jednu střechou. Nafotíme, natočíme, zpracujeme, vytvoříme letáky, příspěvky na sociální sítě, zkrátka vše, co u náboru potřebujete. Pomůžeme s tectscí příspěvků, aby byly co nejatraktivnější.

Snížení fluktuace a zvýšení spokojenosti pracovníků

Od vzdělávacích programů, přes teambuildingy, eventy, koučink a další. Vytvoříme a rozdistribuujeme dotazníky spokojenosti, vymyslíme plán řešení problému s fluktuací.

Marketing Partners

Stačí chvilka

Pojďme to spolu probrat

Řešení rozličných problémů, překonávání překážek, vymýšlení jak to udělat co nejlépe, je náš denní chléb. Napište nám, s čím potřebujete pomoci, a my to vymyslíme.

    Nebudujte firmu. Budujte sebe sama a tím vybudujete firmu.

    Tomáš Baťa